⚠️
Szolgáltatásunk hamarosan megszűnik, már csak korlátozott funkcionalitással érhető el.
Részletekkel hamarosan emailben és itt a felületen jelentkezünk!
Az általad letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot
Az ‘56-os forradalmat népszerűsítő plakátokat helyeztek ki New York 50. utcájába, az események 50. évfordulójára. A világ egyik legforgalmasabb útkereszteződésében naponta kb. 70000 ember látja.
A két plakát közül az egyiken egy ember meg egy tank áll “Our revolution was not a movie” felirattal. Nagyon találó, ugyanis az utcák tele vannak mozifilmek színes plakátjaival és ez a két fekete-fehér plakát eléggé kilóg a sorból.
A másik plakáton a tömeg áll, valamint az eseményekről szóló webcím, a www.reimaginefreedom.org, ahol képek, források vannak angol nyelven.
Semmi nincs ingyen, a két plakát kb. 21 millió forint értékű dollárba került