_
Dragonfly 4
  • 2011. máj. 16.
  • 743
  • 7
  • 6
  • beágyazás
    XL L M S XS
    px
    HTML
    URL
  • jelentem
Gyártó: Fujifilm FinePix S9600
Fókusztáv: 54.9mm
Rekesz: f/11.0
Zársebesség: 1/1000
ISO: 80
Készült: 2011. máj. 10. 13:32
Kevesebb
Több

Pingu   2011. május 16.

Robi, most elmondom hogyan látlak téged.
Reggel felkelsz és természetesen első dolgod ellenőrizni az állományt, mind megvannak-e még rendben. Reggeli után sétálni mész a városba, válladon ücsörögnek a kiskedvenceid, jutalomból, akik előző nap nagyon ügyesen pózóltak a fotókhoz.
Az emberek meg-meg állítanak az utcán és fotóztatják magukat karjukon a szitakötőkkel némi baksisért. Bátrabb gyerekek még meg is simogathatják őket.
Később hazatérsz a sétáról, kialmolod a szitakötő istállót, feltöltöd a kockacukortartót és ebéd után kezdődik a kemény munka. A kiscsopis szitakötőket először idomítani kell, a nagyobb, tapasztalatbb társaik pedig már élesben dolgoznak.
Jól gondolom-e, hogy így van? :)))

Pingu   2011. május 16.

Azért mert csak így tudom elképzelni a dolgot. :))

Mikrobi89   2011. május 16.

Pingu: Csak nem meglestél engem egyik nap? esetleg paparazzi fotókat készítettél rólam és amit csinálok?? :O
A kiscsoportosok iskolapadban vannak még, a nagyok tanítják őket a viselkedési szabályokról, a mosolygásról, mert azért az elengedhetetlen egy képnél, valamint hogy hogy pózoljanak :) Előfordult már hogy összevesztek azon, hogy melyik jöjjön fotózásra, de jelentem jelenleg béke van :)

Kedvencnek jelölték
Albumokban