Az általad letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj
szűrőprogramot
JohnnyB
JohnnyB 2009. augusztus 07.
Sok szabálytalankodó van, de ez már az igazi köcsög.
Sőt. Akkora tuskó, hogy magától hasad......
trombo
trombo 2009. augusztus 07.
Nagy bunkó vagyok, ha azt kívánom neki hogy legyen szüksége az ilyen parkolóra?
kozi
kozi 2009. augusztus 07.
ez egy büdös paraszt
ő megtehet mindent neki mercije van
de ha fel lenne jelentve biztos nem tudná kifizetni mert ugye a család, a lakás hitel, a kocsi lizing....
minden esetre ez egy büdös féreg
legyen szüksége erre a helyre komolyan is!!!
gumifül
gumifül 2009. augusztus 09.
Naná, hogy nem tudná kifizetni feljelentést. Az ilyet addig kell agyalni amíg nem meri ezt újra megtenni...
darthwalk
darthwalk 2009. augusztus 10.
aaahhaha, az igazi paraszt.
Gábor, majd csinálj a creme de la creme-ből is egy válogatást :P
Tigrinc
Tigrinc 2009. augusztus 11.
Valahogyan mindíg a luxusautósok parkolnak, közlekednek szabálytalanul. Vagy csak jobban észrevesszük, mert kiemelkedik a hétköznapi autók mellett?? Nem tudom, de ez a paraszt azért állt meg így, mert megteheti...Én is megtehetem, de nem teszem. A pénz ennyire megváltoztatna egy embert???? Ha nekem lenne halomnyi pénzem, én is megváltoznék?? Biztosan NEM ! Futárként tudom, hogy ezek a parasztok adják a 10 forint jattot !!!! Ezért köpöm tele a kajájukat, legalább kapnak egy kis emberséget tőlem MINDÍG !! He-He-He, remélem olvasod te kis paraszt és így rendelsz legközelebb is !!!
kiber
kiber 2009. augusztus 25.
Minap olvastam, hogy a Rendőrség fokozott figyelemmel kíséri a bulvár híreket. Azt is tudom, hogy van külön net figyelő brigádjuk is. Tehát : a fényképek alapján illő lenne szabálysértési eljárást kezdeményezni, saját hatáskörben. Ugyanis a tv. nem szabályozza, hogy mit jelent a "hatóság tudomására jut" kifejezés! Vagy az "objektív felelősség" csak ránk, kisemberekre vonatkozik? Aki hivatkozik valakire -papa, mama, papagáj, stb.- arra nem?