Gyártó: | Nokia E90 |
Fókusztáv: | 5.6mm |
Rekesz: | f/2.8 |
Zársebesség: | 1/143 |
ISO: | 100 |
Készült: | 2010. máj. 10. 08:25 |
⚠️ A szolgáltatás 2025. március 31-én 24:00 -kor megszűnik, 13 641 979 fénykép törlésre kerül. További részletek a bejelentkezés után.
OkoskaTörp
OkoskaTörp 2010. május 11.
Épp az optikushoz ment be az új szemüvegért. Anélkül nem látja, hogy ez járda.
kovacspistike
kovacspistike 2010. május 11.
KGM-723
a gugli kedvéért.
200 m-en bemül meg tucatnyi parkolóház/foghíjparkoló.
garaiz
garaiz 2010. május 12.
ma is a kőzelben (parkolt) kb 10-15m csak ma ferdén állt, igy a szélső sáv feléig be logót a segge /sajnos nem tudtam lefotózni /
kovacspistike
kovacspistike 2010. május 14.
Drága lehet ennek a fényezése.
És a gumis sem olcsó, ha véletlenül defektet kap.
elelpépé
elelpépé 2010. május 26.
kovacspistike: sajnos a szüleid idején a koton sem volt olcsó. Bárcsak az lett volna, most nem akarnád minden negyedik autósnak leverni a tükrét, meghúzni a fényezését, kilyukasztani a gumiját..Szerezz inkább egy barátnőt te állat
garaiz
garaiz 2010. május 27.
kedves "elelpépé"
nem azt mondta "kovacspistike"hogy meghúzná a fényezését csak azt hogy kurva nagy bunkósság a járdán parkolni az meg még rátesz a lapátra hogy egy igencsak gyalogosforgalommal terhelt járdán csak lapjával fér el az ember mellette. Ha meg véletlen a kabátod cipzárjával meghúzod, szerinted mit szólna a megveregetné a hátad, és bocsánatot kérne hogy ő állt le rossz helyen?
Én is autós vagyok, nem vagyok híve az erőszaknak sokkal többre megy az ember az ilyen és ehhez hasonló megszégyenítéssel, bár mostanában gondolkozok egy kis matricán a szélvédőre.
elelpépé
elelpépé 2010. május 27.
én végignéztem most kb 2 hónap képeit és kovacspistike folyton ilyen szöveget nyom. Szóval amikor azt mondja, hogy "drága lehet a fényezése" nyilvánvalóan arra gondol, hogy meghúzná egy kulccsal. Ami szerintem nem helyes, mert a lámpánál sem szállok ki ha egy gyalogos átmegy a piroson, hogy beverjek neki egy nagyot..:)
elelpépé
elelpépé 2010. május 27.
ettől még paraszt persze a lancias
garaiz
garaiz 2010. május 27.
az az igazság hogy ő arra gondol és azt tesz amit ő jónak lát, ez az ő tette, az ő felelőssége.. az meg az enyém meg esetleg a tiedd hogy ezt megoldást ne támogassuk, és ne adjuk "alá a lovat".
Banaur
Banaur 2010. szeptember 03.
elelpépé: Öööö...izé ez egy Ssangyong és atom paraszt a tulajdonosa.