Gyártó: | Sony HDR-CX11E |
Fókusztáv: | 16.8mm |
Rekesz: | f/2.8 |
Zársebesség: | 1/25 |
Készült: | 2014. febr. 14. 17:54 |
⚠️ Szolgáltatásunk hamarosan megszűnik, már csak korlátozott funkcionalitással érhető el. Részletekkel hamarosan emailben és itt a felületen jelentkezünk!
Gyártó: | Sony HDR-CX11E |
Fókusztáv: | 16.8mm |
Rekesz: | f/2.8 |
Zársebesség: | 1/25 |
Készült: | 2014. febr. 14. 17:54 |
kerdohil
kerdohil 2014. február 15.
Szuper !
Elizabeth Vancsai
Elizabeth Vancsai 2014. február 15.
Köszönöm szépen a kedves Véleményed. Mostanában bent próbálkozom, tárgyak fotózásával. Még nem igazán megy, mert egy erős lámpám van csak. Na de így is élvezetes tevékenység és sokat lehet tanulni belőle. Szeretettel Ölellek :)
kerdohil
kerdohil 2014. február 16.
Szerintem nagyon jó lett !
Rolling
Rolling 2014. február 16.
Ahogy ismerlek,tökéletesre fejleszted a világítást és gyakorlással zseniális fotókkal örvendeztetsz bennünket.
Nagyon finom munka,szép árny.
Elizabeth Vancsai
Elizabeth Vancsai 2014. február 17.
Köszönöm szépen kedves Kerdohil. ☺♥
Elizabeth Vancsai
Elizabeth Vancsai 2014. február 17.
Kedves Rolling ♥ nagyon szépen köszönöm a biztató hozzászólásod és mindenkori segítő szándékú és kedves megjegyzéseid.Tegnap már ügyeskedtem is kicsit és kitaláltam egy régi új módszert, Vagy is forgatható tükörrel is állítok a fényeken. Persze arra is rájöttem, hogy néha, bizonyos esetekben az árnyék is kell, illetve jót tesz a képnek, Szeretettel Ölellek .) ♥☺