Az általad letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj
szűrőprogramot
Edibedi
Edibedi 2012. április 26.
ez a kép, sokat elárul! az, h gyönyörű! a beállítás, és ah rá fókuszáltál. az, h csak a virág legyen éles. nagyon tetszik!
Krisz007
Krisz007 2012. április 26.
Örülök, ha tetszik! Köszi!
Bár picit kiégett a fehér virág :(
Edibedi
Edibedi 2012. április 27.
lehet h én nem értem, de mire értetted, h kiégett? valamit a fgépen állítottál be rosszul? én nem látom, h ki lenne égeve. tudom, h nem sok mindent értek e szakmához. ha valamit lefotózok, nem veszem észre, h ki van ége.
Krisz007
Krisz007 2012. május 15.
picit túl van exponálva a virág, ezért "túl" világos és nem látszanak annyira a részletek, mint a leveleken.
Krisz007
Krisz007 2012. május 15.
...de én sem sok mindent értek a szakmához, csak beszélek össze-vissza. :)))
Edibedi
Edibedi 2012. május 17.
Azért, annyira nem értek hozzá, amit írtál. Szerintem, nem beszélsz össze-vissza. Te jóval többet tudsz, mint én.
kikerics10
kikerics10 2013. július 09.
csoda szép :-)